Vizyon Pazarlama Logo
phone icon mail icon
Frozen Kitchen Frozen Kitchen

Frozen Kitchen

Buğday tanelerinin değirmene düşüşüyle başlayan; unun hamura, hamurun envai çeşit tatlara dönüşümünün hikâyesi bizimkisi. Emekle yoğrulan senelerden aldığımız tecrübeyle; Anadolu’nun bereket kokulu topraklarından dünyanın dört bir yanına uzanan bir hikâye. Geleneksel Türk mutfağının zengin tatlarını oluşturan enfes unlu mamulleri, son teknolojilerle donuk hale getirerek geniş kitlelere ulaştırma gayesiyle başlattığımız, lezzet dolu bir hikâye…

Üretim ve yönetim birimlerimizde görev alan deneyimli çalışanlarımız ve müşteri memnuniyetini temel ilke edinen üstün kalite odaklı iş anlayışımızla hem satış noktalarımızı hızla arttırmaya hem de Frozen Kitchen adından övgüyle söz ettirmeye devam etmeyi hedefliyoruz.

FROZEN KITCHEN FROZEN KITCHEN

Her damak tadına hitap eden ürün yelpazemizi daha da genişletmek; lezzet, kalite ve gıda güvenliği kriterlerimizi daha da yukarılara çekmek adına, AR-GE faaliyetlerimizi tüm hızıyla sürdürüyor; sektörümüzün lider markaları arasında yer almak amacıyla tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.